Poznaj nasze terminale płatnicze

Prowadzisz sklep, a może jesteś właścicielem innego punktu handlowego czy usługowego? Dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj wszystkie szczegółowe informacje na temat terminali płatniczych PaySquare. Jeszcze nigdy transakcje zakupowe nie były tak proste.

Co wiesz o PaySquare?

Firma Paysquare działa w 9 krajach. Na terenie Polski obecna jest od 1 kwietnia 2014 roku. Nasze centrum rozliczeniowe obsługuje rocznie blisko 262 miliony transakcji. Korzysta z nich ponad 120 000 konsumentów w całej Europie.

Terminal płatniczy w Twoim sklepie

Terminale POS to urządzenia niezbędne do przeprowadzania transakcji zakupowych w formie bezgotówkowej. Pozwalają dokonywać płatności za pośrednictwem kart płatniczych.

Czy wiesz, że nasze terminale …

– Są nowoczesnej technologii? Terminale są bezprzewodowe

– Mają świetny design? Posiadają kolorowy wyświetlacz

– Są poręczne i proste w obsłudze? Posiadają menu w języku polskim

– Mają opcję wgrania logotypu firmy, dzięki czemu paragony stanowią dodatkową formę reklamy.

Zwiększ swoje dochody z PaySquare

Nowoczesne płatności za towary i usługi? Z PaySquare to możliwe. Obsługujemy większość kart płatniczych, jakie są w obiegu nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Postaw na płatności mobilne niezależnie od tego, czy prowadzisz kwiaciarnię, cukiernię, a może Twoim biznesem jest myjnia samochodowa?

Dla klientów możliwość realizowania transakcji bezgotówkowych to ogromny komfort. To klucz do Twojego sukcesu, dzięki któremu firma będzie miała szansę na rozwój i konkretny zysk.

Pełne bezpieczeństwo

Korzystanie z naszych terminali płatniczych jest całkowicie bezpieczne. PaySquare prowadzi stały nadzór nad wszystkimi transakcjami bezgotówkowymi. Dzięki temu Twoje pieniądze są chronione przed niepożądanymi działaniami oszustów. To dużo lepsze rozwiązanie niż trzymanie gotówki w sklepowej kasie. Czy wiesz, że każdego dnia na terenie Polski dochodzi do co najmniej kilkudziesięciu prób obrabowania sklepowej kasy? Nie pozwól, by złodziej zgarnął Twój ciężko wypracowany utarg.

Dlaczego Paysquare?

Nowoczesne, bezawaryjne terminale z certyfikatem PCI – DSS,

– Jasna i przejrzysta umowa bez żadnych „kruczków”. Do tego umowa jest jedna i obowiązuje przez cały okres trwania współpracy,

– Niskie koszty wynajmu terminali,

– Brak ukrytych opłat i kosztów w trakcie trwania umowy,

– Instalacja systemu w 3 dni,

– Stały i szybki serwis – już w 1 dzień,

– Całodobowa infolinia,

– Nie narzucamy limitów ani nie obarczamy naszych klientów w razie niskich obrotów. Możesz zarabiać dokładnie tyle, ile chcesz,

– Nie zapłacisz kary za zerwanie z nami umowy, jeśli zamykasz swoją firmę. Rozumiemy, że nie każdy biznes musi przynosić od razu „kokosy” i jego prowadzenie jest dla Ciebie po prostu nieopłacalne.

Wypróbuj nas

Dajemy ci szansę wypróbowania terminali PaySquare. Oferujemy 30 dni zupełnie bezpłatnego testu. Jeśli nasze usługi nie przypadną ci do gustu, nie zapłacisz ani złotówki za miesiąc użytkowania naszego sprzętu.

Dodatkowe bonusy

Nowym klientom oferujemy cały wachlarz dodatkowych korzyści. Tylko u nas przez pierwsze 3 miesiące nie musisz płacić abonamentu.

Co zyskujesz?

– Terminal z czytnikiem zbliżeniowym,

Terminal, który autoryzuje transakcję już w 5 sekund,

– Terminal z opcją Cash Back, dzięki czemu Twoi klienci mogą wypłacać pieniądze do kwoty 300 złotych zupełnie tak, jak z bankomatu,

– Dodatkową opcję reklamy – logo na wydruku.

W każdym pakiecie gwarantujemy też szereg szkoleń dla Ciebie i Twojego personelu, dzięki czemu obsługa terminali będzie jeszcze łatwiejsza. Do tego otrzymasz zestaw naklejek i materiałów reklamowych.

Minimum kosztów

Ceny najmu terminali zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Prowizja od każdej transakcji naliczana jest procentowo. Oznacza to, że nie ma opłaty minimalnej przy niskich wartościach transakcji zakupowych.

Minimum formalności

Naszym klientom oferujemy uproszczone procedury podejmowania współpracy. W PaySquare pracują wykwalifikowani doradcy, którzy pomogą ci wybrać najkorzystniejszy model działania. Zyskasz proste zasady rozliczeń, szczegółowe raporty sprzedaży, faktury na najem sprzętów i prowizje, które nie przysporzą Twojej księgowej wiele pracy.

Do podpisania umowy potrzebujesz tylko:

– NIP firmy,

– Adres, pod którym terminale mają być zainstalowane,

– Firmowy numer konta,

– E-mail oraz telefon kontaktowy,

– Skan dowodu osobistego.

Klient nasz Pan

Okazuje się, że większość klientów woli dzisiaj płacić plastikowym pieniądzem. Takie transakcje są po prostu dużo wygodniejsze, szybsze i o wiele bardziej bezpieczne. Czy wiesz, że brak terminala płatniczego w Twoim punkcie handlowym czy usługowym może wiązać się z utratą klientów?

Jeśli w pobliżu nie ma bankomatu, szereg osób nie będzie mogła skorzystać z Twojej oferty. Zastanów się, czy na pewno stać Cię na mniejsze zyski?

Zanim podejmiesz decyzję, porównaj oferty

Na polskim rynku działa co najmniej kilka firm oferujących terminale płatnicze. Nigdy nie wybieraj tej, która proponuje najtańsze rozwiązania. Nie możesz pozwolić sobie na awaryjność urządzeń czy całego systemu.

Transakcje mają odbywać się szybko, sprawnie i w pełnym komforcie dla Twoich klientów. Długie kolejki w sklepach są frustrujące, musisz postawić na jakość obsługi, bo tylko wtedy klienci będą wracać z uśmiechem na twarzy i zostawiać u Ciebie pieniądze.

Wybieraj najbardziej korzystne opcje. Bierz pod uwagę dodatkowe bonusy, sposób rozliczania, innowacyjność rozwiązań systemowych, nowoczesność oferowanych sprzętów. Terminal płatniczy nie ma być dodatkowym kosztem dla Twojej firmy, ale urządzeniem, które pozwoli generować większy zysk i ułatwi Twoją pracę na wielu płaszczyznach.

Zanim podejmiesz decyzję, umów się na rozmowę z wykwalifikowanym doradcą. On pomoże ci wybrać ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *